AP Scrapers

AP scrapers 

De AP scrapers zijn ontwikkeld om op de gewenste hoogte materiaal te laden, dit over een afstand te transporteren, en op de gewenste hoogte te lossen. De transport- en levellingfunctie kunnen worden gecombineerd met de AP scraper. Afhankelijk van de omvang van het type en grootte grondverzetproject kan een trekker met scraper een interessante en rendabelere vervanger zijn voor een rupskraan met trekkers en gronddumpers. U kunt besparen op arbeid, brandstof en afschrijving van uw machines en tevens drukt u de CO² voetprint door gebruik te maken van maar 1 verbrandingsmotor.

De veelzijdigheid van de AP scraper maakt het een allround machine die weinig onderhoud vraagt en geschikt is voor elke manier van levelling, grondverzet, opslag, storten en transport. Er is keus uit twee typen scrapers. De AP APC carry-all scraper, scrapers voor trekkers tot 200 pk en de AP APS scrapers voor het echte grote werk. De twee grootste modellen van de AP APS serie kunnen desgewenst ook als tandemuitvoering worden geleverd: twee gekoppelde scrapers.

Standaard uitvoering scrapers APC carry-all

■ Hydraulische proportionele bediening
■ 2 Wielen 16.00 x 20
■ Demontabel Hardox mes
■ Achterlichten

 

TypeAPC 6APC 7APC 9
Capaciteit m³6,5810
Mesbreedte mm230026002800
Diepte mm150017501750
Transportbreedte mm265030003200
Benodigd vermogen pk80-110100-140160-220

Opties APC scrapers

■ 4 wielen In plaats van 2 wielen
■ Enkele laserbesturing
■ Hydraulisch afsluitbare klep aan voorkant
■ Kleur naar wens (mits RAL kleur)

 

Standaard uitvoering APS scrapers 

  • Zware, onafhankelijk van elkaar draaiende en instelbare velgen
  • Draaibare zware haken met 50 mm pin
  • Hydraulisch geveerd wielstel door accumulator
  • Elektrisch systeem, lampen, knipper- en remlicht, 12V
  • Diagonale geel/oranje veiligheidsstrepen op de achterzijde
  • Zelfslijpend, draaibaar Hardox 470 snijblad
  • Elektrisch bediende functies

 

TypeAPS 12,5APS 15APS 20APS 25
Max. capaciteit m312,5152025
Mesbreedte mm2500300038004500
Totale breedte mm3000350038004500
Totale lengte mm7650765081508150
Leeggewicht kg10500125001400016500
Max. gewicht kg32500395004550061500
Benodigd vermogen
pk
220-300280-300295-340295-400
Laad-/lostypeVast mes en kiepbakVast mes en kiepbakUitwerpend
(push out)
Uitwerpend
(push out)

Opties APS scrapers

  • Zwaar staalblok op de achterzijde
  • Schijvenrem aangesloten op remsysteem van tractor
  • Automatisch smeersysteem voor draaipunten en cilinders
  • Koppeling voor tweede scraper
  • Laser- / GPS-besturing
  • Platform voor GPS of laser
  • Gespoten in een kleur naar wens (mits RAL kleur)

Brochures

AP Scrapers

Foto's